Kovovýroba

Světelné reklamní panely

Světelné reklamní panely lze vyrobit:

  • jednostranné nebo oboustranné
  • z hliníkového, plastového nebo leštěného nerez profilu
  • s oblými nebo ostrými rohy

Vše dle požadavků zákazníka.  Každá dodaná reklama je vybavena vnitřním zpevňujícím rámem a je odzkoušena a připravena na jednoduchou instalaci. Ceny reklamních panelů se stanovují individuálně dle specifikace výše uvedených parametrů. Samozřejmostí je polep světelné části grafikou na základě grafického návrhu dle požadavků zákazníka.

Orientační a informační systémy

Dodáváme orientační a informační systémy ve dvou provedeních.

  • pro vnitřní značení v budovách: jedná se o hliníkové profily Alusign, které upravujeme na požadované velikosti a modulové sestavy dle potřeb a přání zákazníků. Od drobné popisky u dveří, piktogramy, výtrče, závěsná návěstí přes patrové značení, centrální tabule , mapy objektů. Povrchové úpravy stříbrný nebo zlatý elox, popř. i barevné provedení.
  • systém značení pro vnější nebo samostojné aplikace:  jedná se o hliníkové profily Alusign, které upravujeme na požadované velikosti a modulové sestavy dle potřeb a přání zákazníků. Značení areálů, vjezdové velké orientační tabule, venkovní rámovací systémy. Základní povrch: stříbrný elox nebo lakování 192 odstínů RAL.

Označení se provádí technologií řezané reklamy a aplikace na hliníkový profil. V nabídce je i varianta s jednodušší a operativnější změnou, kdy profil je opatřen zásuvným  mechanismem pro potištěný papír a krycí průhlednou fólii.

 


Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/reprodesign.cz/reprodesign.cz/moduly/mdl_news.php on line 45