Reklamní služby

Reklamní a informační cedule

Při výrobě cedulí používáme materiály dle specifikace použití cedule.

Plastové desky Komatex, pozinkované nebo hliníkové plechy, komůrkové polykarbonátové desky různých rozměrů a síly materiálu. Síla materiálu se volí dle následného upevnění cedulí ( zeď, plot, stožár apod.. )

Uchycení provedeme po domluvě nebo poradíme nejvhodnější způsob.

Aplikace reklamy je relizována vzhledem k použití a specifikace zakázky, buď velkoplošným tiskem nebo řezanou technologií z PVC fólie.

Cena reklamního polepu tabulí foliemi je závislá na použitém druhu materiálu, rozměrech, velikosti písma, náročnosti grafiky atd...

Firemní štíty, nápisy na výlohy

Polepy firemních štítů a výloh provádíme kvalitními foliemi s životností min. 5 let.
Polepy realizujeme na základě grafického návrhu aplikovaného do fotografie budovy-provozovny, pro lepší představivost zákazníka. Cena se stanovuje individuálně, odvíjí se od velikosti plochy polepu, spotřeby materiálu ( s podkladem ) a složitosti aplikované grafiky. Lze využít velkoplošného tisku nebo řezané reklamy, což záleží na grafickém zpracování.

Plachty a bannery

Výrobu reklamních benerů ( plachet ) rozdělujeme na dvě skupiny:

  • použití řezané technologie ( jednodušší potisky)
  • použití celopotisku banneru ( složitější potisky vč. fotografií a složitějších obrázků )

Reklamní banery jsou dle přání zákazníka opatřit oky pro uchycení ve vzdálenosti vyhovující danému umístění.  Výhodou reklamních bennerů a plachet je možnost jednoduchého převozu i u větších rozměrů.

Polepy automobilů resp. dopravních prostředků

Zrealizujeme dle vašich požadavků reklamní polep automobilů, dodávek, nákladních vozů apod.

Polepy realizujeme na základě grafického návrhu zpracovaného naším grafikem.

Realizace probíhá počátečním vyfocením a naměřením základních rozměrů automobilu.

Vytvoření grafického návrhu zaslaného zákazníkovi k nahlédnutí a odsouhlasení popř. doladění změn dle potřeb. Po té již následuje domluvení termínu možné aplikace na automobil a samotné lepení, které probíhá dle náročnosti během 1 dne (max. 2 dny u hodně náročných polepů).